ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 16.11


На території тридцяти громад Полтавщини діють додаткові обмеження

На території тридцяти громад Полтавщини діють додаткові протиепідемічні обмеження, повідомив на нараді у Полтавській ОДА виконувач обов’язків директора обласного департаменту цивільного захисту Віктор Стеблянко.

Нині обмеження через поширення COVID-19 діють на території Горішньоплавнівської, Семенівської, Кам’янопотоківської, Новогалещинської, Пришибської, Пирятинської, Лубенської, Хорольської, Гребінківської, Сенчанської, Гадяцької, Лохвицької, Заводської, Великосорочинської, Комишнянської, Великобудищанської, Білоцерківської, Драбинівської, Мартинівської, Зіньківської, Карлівської, Котелевської та Машівської громад.

«Обмеження стосуються відвідування масових заходів, перевезення громадян. Усе, що стосується «червоної» зони («червоної» карантинної зони – ред.)», − каже Віктор Стеблянко.

За його словами, ще вісім громад області запровадили незначні карантинні обмеження – Кременчуцька, Градизька, Піщанська, Сергіївська, Білицька, Новосанжарська, Новоселівська та Скороходівська. Приміром, у Кременчуцькій ТГ дистанційно навчаються школярі.

А 30 громад Полтавщини ще не запроваджували жодних обмежень та заборон, в тому числі Полтавська громада.

В ОДА вимагають, щоб Полтава посилила карантин, зокрема, запровадила вимогу сертифіката про ваацинацію від ковіду в громадському транспорті.

  • На сьогодні Полтавщина перебуває у «помаранчевій» карантинній зоні —  через перевищення рівня госпіталізацій.
  • За даними на сайті МОЗ, у регіонах з «червоним» рівнем карантину заборонено, зокрема, робота закладів громадського харчування, робота ТРЦ та розважальних закладів, робота непродовольчих ринків та магазинів, робота закладів освіти, окрім тих, де 100% працівників мають сертифікат про вакцинацію від коронавірусу, проведення масових заходів, крім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів.
коронавірус, обмеження, карантин

За темою:

  • З шостого грудня діятимуть нові обмеження для невакцинованих полтавців
  • Двоє полтавців побилися за вільне місце у тролейбусі
  • За місяць в області склали 1400 протоколів щодо порушення карантину
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.