ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 21.09


На трасі Київ-Харків встановлять знак з підсвіткою, сонячними панелями та парковкою

На трасі Київ — Харків встановлять 15-метровий знак «Полтавська область» з підсвіткою, сонячними панелями та парковкою

На межі Київської та Полтавської областей на трасі М-03 встановлять 15-метровий в’їзний знак з підсвіткою, сонячними панелями та парковкою за 3,5 млн гривень.

14 вересня Департамент будівництва, містобудування і архітектури Полтавської ОДА уклав договір на будівництво в’їзного знаку з написом «Полтавська область», який встановлять на в’їзді до Полтавщини з Київської області. За конструкцію 15×8 метрів з додатковим облаштуванням область заплатить 3,6 млн грн.

Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу Prozorro.

Тендер на нове будівництво рекламної конструкції в’їзного знаку з написом «Полтавська область» зі сторони Києва на території Пирятинської громади Лубенського району Полтавської області за межами населених пунктів з комплексним благоустроєм прилеглої території оголосили 17 серпня. На конкурс заявилися двоє учасників:

  • ТОВ «Бізнес-Сервіс Груп», який запропонував 3,59 млн грн;
  • ТОВ «БФ Спецєвросервіс», який запропонував 3,55 млн грн.

Перша компанія запропонувала менший термін виконання замовлення, а тому саме із нею уклали договір. Втім, вже у самому тексті контракту сторони все одно прописали крайній термін закінчення робіт — 24 грудня цього року. Тобто фактично перевага «Бізнес-Сервіс Груп» не мала сенсу і була виключно технічною.

За умовами договору, київське ТОВ «Бізнес-Сервіс Груп» повинне встановити стелу, 15,5 метра завдовжки та 8,3 метра заввишки. Вона матиме горизонтальний напис українською та вертикальний — англійською, а також герб Полтавської області.

 

 

знак, траса

За темою:

  • Особенности имиджевых часов: секреты выбора
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.