ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 26.04


На травневі свята для охорони правопорядку залучать майже 600 правоохоронців

На травневі свята поліція Полтавщини переходить на посилений варіант служби. Щодобово до охорони публічної безпеки та правопорядку будуть задіяні майже 600 правоохоронців.

Вони супроводжуватимуть масові заходи, пов’язані з відзначенням Дня пам’яті та примирення та 73-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Начальник ГУ НП в Полтавській області Андрій Замахін також повідомив: починаючи з 30 квітня до 10 травня правоохоронці переходять на посилений варіант несення служби.

Публічну безпеку забезпечуватимуть і військовослужбовці Національної гвардії України та працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій.

У населених пунктах під час проведення масових заходів частково буде обмежено рух транспортних засобів, тому водіїв просять завчасно планувати свої маршрути.

Наразі в Україні заборонено використовувати символіку тоталітарних режимів — за виготовлення, поширення та використання символіки чи виконання гімнів СРСР та УРСР громадянам загрожує до 5-ти років обмеження чи позбавлення волі.

безпека, травневі свята

За темою:

  • Полтавців запрошують на етносвято "Щедра масляна"
  • У березні на полтавців чекає одинадцять вихідних днів
  • Вакарчук завітає до Полтави з камерним оркестром
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.