ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 28.04


На травневі свята рятувальники Полтавщини нестимуть службу у посиленому режимі

Рятувальники посилено моніторитимуть пожежну обстановку на об’єктах з масовим перебуванням людей. З початку року в області виникло понад 100 пожеж на відкритій території та 2 пожежі в лісових масивах.

Наближаються травневі свята і люди планують відпочити на природі. Не слід забувати про дотримання правил пожежної безпеки та не провокувати пожеж в екосистемах.

Для оперативного реагування на надзвичайні події та ситуації у період травневих свят підрозділи ДСНС України переведено на посилений режим несення служби.

На Полтавщині цілодобово чергуватимуть 234 рятувальника та 70 одиниць техніки, повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Полтавській області.

У відомстві готові ввести у бойові розрахунки додатково 254 рятувальника і 88 одиниць резервної спеціальної та інженерної техніки, а також піротехнічні розрахунки. Також визначено порядок дій і графіки чергування оперативних мобільних груп.

Пожежна, інженерна і спеціальна техніка приведена у підвищену готовність.

Рятувальники Полтавщини закликають неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі.

Адже пожежі у природних екосистемах пов’язані не лише з економічними збитками, вони ще завдають величезної шкоди і довкіллю. У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події слід негайно телефонувати за номером 101.

безпека, травневі свята

За темою:

  • У Полтаві затримали чоловіка, який уночі стріляв у квартирі з автомата
  • Над головами полтавців звисають бурульки заввишки з три поверхи
  • На Полтавщині зупинили фуру з вантажем у понад 56 тонн
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.