ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:15 21.07


На узбіччі полтавських доріг повісили опудала людей

На Полтавщині на узбіччі дороги з'явилися повішені чорні опудала людей із закликом - не смітити. Інсталяцію почепили мешканці села Ковалівки Полтавського району, щоб провчити автомобілістів, які лишають купи сміття.

Після розвішання опудал, місцеві мешканці очікують ефекту покращання благоустрою на узбіччі доріг, де вони регулярно знаходять стаканчики, поліетилен, пляшки, об“їдки та купи всілякого непотрібу.  

Опудала покликані примусити нерадивих подорожніх замислитися над екологічною складовою та примусити не сміти на узбіччях.

Місцевий мешканець власноруч виготував ці опудала: обмотав манекени чорною плівкою та підвісив на стовпах униз головою.

Поліцейські не проти такої оригінальної інсталяції, але закликають — не затуляти дорожніх знаків, не відволікати увагу водіїв від безпечного руху.

Ще протягом місяця висітимуть опудала біля в“їзду до села Ковалівка Полтавського району. А потім мешканці проаналізують, чи стало чистіше на дорогах та вирішать висіти чи не висіти опудалам знову.

Нагадаємо, нещодавно на знак біля Великого Тростянця браконьєри підвісили рештки благородного оленя, за що їм загрожує 80 тисяч гривень штрафу.
опудала, благоустрій. Ковалівка, сміття

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.