ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 07.04


На Великобагачанщині знайшли порушення у постачанні питної води

Під час комісійної перевірки об’єкту централізованого водопостачання у селі Михайлівка Великобагачанського району виявили відсутність огородження та проєкту зони санітарної охорони джерела водопостачання.

В одному із сіл Великобагачанського району на об’єкті водопостачання Держпродспоживслужба зафіксувала порушення.

Під час комісійної перевірки об’єкту централізованого водопостачання села Михайлівка Великобагачанського району виявили: відсутність проєкту зони санітарної охорони (ЗСО) джерела водопостачання, відсутність огородження І поясу ЗСО2 джерела водопостачання.

Також виявили відсутність технологічного регламенту з описом технологічного процесу виробництва питної води, не проводять очистку та дезінфекцію водогінних споруд та мереж. За результатами перевірки власнику водопроводу комісія надала пропозиції по усуненню виявлених порушень та проінформувала про виконання пропозицій.

За інформацією на офіційному сайті Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області, фахівці перевіряють об’єкти водопостачання та водовідведення населених пунктів області відповідно до рішення Ради національної безпеки та оборони України "Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-Cov-2".

Таким чином протягом минулого тижня спеціалісти перевірили 59 об’єктів водопостачання та чотири об’єкти водовідведення. Порушення виявили на 39 об’єктах водопостачання та 2 об’єктах водовідведення. За результатами перевірок для усунення порушень надали приписи та пропозиції. Також лабораторно дослідили 12 проб води централізованого водопостачання. У всіх пробах виявили невідповідність санітарним нормам за санітарно-хімічними показниками, йдеться у повідомленні.

Основними видами порушень виявилися: неналежна організація ЗСО джерел, відсутність огорожі 1 поясу ЗСО, не ведеться облік аварійних ситуацій на мережах водопостачання та водовідведення, відсутність технологічного регламенту з описом технологічного процесу виробництва питної води, тощо.

 

 

споживач, Держспоживслужба, питана вода

За темою:

  • Кременчук залишився без гарячої води
  • Без гарячої води: "Полтаватеплоенерго" почало плановий ремонт котелень
  • У полтавців з кранів тече свячена вода
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.