ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 05.12


На відділеннях "Нової пошти" у Полтаві збиратимуть вторсировину

У компанії планують масштабувати пілотний проєкт зі збору макулатури та поліетилену, який тривав цьогоріч із квітня по липень. Поки що, у шести містах України: Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові та Полтаві.

Під час пілотного проєкту зі збору упаковки, який проходив у десятьох відділеннях Києва, зібрали 4 561 кг вторинної сировини, повідомили у пресслужбі "Нової пошти"

У межах проєкту, в усіх поштових і вантажних відділеннях Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова та Полтави, з'являться 2 бокси: один для макулатури та гофрокартону,  і один для всього поліетилену, без поділу на кольоровий і прозорий. 

Щоб спростити процес для клієнтів, глибше сортування поліетилену здійснюватимуть підрядники, з якими співпрацює компанія. 

За десять місяців 2019 року "Нова Пошта" зібрала майже 1300 тонн вторсировини, що на 36% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як зазначають у компанії, "Нова пошта" поетапно переводить свої відділення на роботу з папером вторинної переробки та використовує його замість пінопласту для заповнення порожнин в упаковці.

вторсировина, Нова Пошта, макулатура

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.