ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 06.09


На війні загинув легендарний снайпер-розвідник із Опішні 

У Києві відбулася церемонія прощанням із мешканцем Опішні, найуспішнішим спецпризначенцем, який був на війні проти рашистів із 2014 року.

 

ЗМІ повідомили, що чоловік із позивним "Тенгрі" отримав важке поранення на сході України. Через кілька днів спецпризначенець помер у лікарні. Третього вересня у Свято-Михайлівському соборі Києва відбулася церемонія прощання зі спецпризначенцем з позивним "Тенгрі". Його ім’я не розголошується навіть після його смерті.

Подробиці про свого легендарного земляка розповіли в Опішнянській сільраді, де він мешкав:

— Загинув "Тенгрі" — спецпризначенець снайпер-розвідник, людина-легенда російсько-української війни. Україна втратила великого Воїна, одного з кращих своїх синів. Ця втрата болить і Опішні, бо нам випала доля і честь жити в одному селищі із цим Героєм.

Із 2014 року його рідко можна було побачити в Опішні. "Тенгрі" не дозволяв собі відпочинок. Колись він сказав: "Кожен день моєї відсутності на фронті може вартувати життя нашим хлопцям. Як я можу їх покинути?".

На жаль, навіть після загибелі "Тенгрі" не можна розкривати його особистість. Адже він легендарний снайпер-розвідник із найбільшою кількістю вдало виконаних складних та надзвичайно ризикованих завдань.

утрата, війна, герой, Опішня

За темою:

  • Хто має право отримати виплати за загиблих воїнів та як це зробити
  • Авіаторам із Полтавщини вручили державні нагороди
  • СБУ повідомила про підозру ще двом прихильникам рашизму
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.