ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 18.01


На Водохреще в області працюватимуть сотні правоохоронців

У день Хрещення Господнього, 19 січня, охороняти публічну безпеку поблизу культових споруд в 165 населених пунктах Полтавщини будуть близько 200 поліцейських. А загалом до охорони порядку долучатимуть удвічі більше правоохоронців.

У місцях, де заплановані купання громадян, охорону публічного порядку забезпечуватимуть близько 110 поліцейських, майже 70 рятувальників, близько 15 військовослужбовців військової служби правопорядку, 16 представників громадських формувань та добровольців громад, а також близько 40 медичних працівників. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини.

У режимі 24/7 працюватимуть посилені слідчо-оперативні групи та Ситуаційний центр Главку поліції, який координуватиме дії нарядів залежно від зміни оперативної обстановки.

"З урахуванням обмежень правового режиму воєнного стану, на Водохреща, 19 січня, відбудуться богослужіння та освячення води в 219 культових спорудах. Також заплановане масове купання вірян у понад тридцяти місцях, що розташовані на водоймах в населених пунктах області. У всіх місцях, де заплановані заходи, охороняти спокій громадян будуть поліцейські та нацгвардійці. Крім того, наближені наряди груп реагування патрульної поліції забезпечуватимуть належний правопорядок на дорогах і вулицях області, а також надаватимуть максимальну допомогу тим, хто цього потребує. Загалом, до охорони публічного порядку та безпеки залучено близько 400 правоохоронців", – розповів начальник управління превентивної діяльності поліції Полтавщини Роман Ніколаєнко.

Під час відзначення Хрещення Господнього діють обмеження, визначені рішенням Полтавської обласної військової адміністрації. Зокрема, комендантська година триватиме з 23:00 до 5:00. У випадку оголошення повітряної тривоги учасники релігійних заходів зобов’язані пройти в укриття. Правоохоронці закликали дотримуватися встановлених обмежень та правил безпеки, адже їх основна мета – запобігти можливим надзвичайним ситуаціям, протиправним посяганням та загрозам, пов’язаним з підступною тактикою окупаційних військ рф.

Також полтавців і гостей області закликали не порушувати вимог чинного законодавства, правил безпечної поведінки на льоду та карантинних обмежень, не зловживати спиртними напоями та з розумінням ставтеся до роботи правоохоронців.

свято, поліція, безпека

За темою:

  • Полтавську художню школу назвуть іменем загиблого митця
  • На Полтавщині у День закоханих одружились близько сотні пар
  • Чотири палаци одружень Полтавщини працюватимуть довше на День святого Валентина
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.