ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 28.07


На вулиці без документів: оштрафували двох полтавців

У Полтаві оштрафували двох чоловіків, які порушили карантинні обмеження, перебуваючи без документів у громадських місцях.

По 17 тис. грн штрафу отримали двоє чоловіків, які порушили в Полтаві карантинні обмеження. Відповідні постанови ухвалив Київський районний суд Полтави.

Про це Рoltavske.tv стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Згідно з постановами, перший випадок стався 22 червня 2020 року о 15:35. Чоловік з ознаками алкогольного сп'яніння перебував у громадському місці, а саме на вул. Сорочинській, без жодних документів, що посвідчують особу.

Цим він порушив постанову Кабінету міністрів України про створення карантину з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19.

Його визнали винним у адміністративному правопорушенні, передбаченому ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Другий випадок стався 25 червня 2020 року близько 14:50 на вул. Героїв-пожежних, 5. На АЗС "Маршал" чоловік перебував без жодних документів, що посвідчують особу, порушивши таким чином постанову Кабінету міністрів України про створення карантину з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19.

Його визнали винним у адміністративному правопорушенні, передбаченому ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Постанови можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом десяти днів з дня їх винесення. 

карантин, обмеження, штраф

За темою:

  •  Полтавця оштрафували на 17 тисяч гривень за порушення карантину
  • Полтавця оштрафували за перебування на вулиці без посвідчення особи
  • Порушників карантину штрафують на Полтавщині
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.