ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 13.10


На вулиці Полтави вийшли 15 додаткових піших нарядів поліції

У Полтаві працівники поліції збільшили кількість піших нарядів, які патрулюватимуть вулиці міста. До патрулювання задіяні 15 додаткових піших нарядів.

Зокрема, працівники  батальйону поліції особливого призначення обласного Главку, нацгвардійці, працівники батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава» та особовий склад Полтавського відділу поліції.

Сергій Бейгул, начальник поліції міста Полтава, повідомив: «Наша головна мета: забезпечити комфортні та безпечні умови проживання та перебування громадян в обласному центрі. Ми посилили рівень безпеки на вулицях міста, залучивши до патрулювання 15 додаткових піших нарядів.  Це дасть нам змогу посилити заходи превенції як у спальних районах, так і в публічних місцях. Задіяний особовий склад поліції та Нацгвардії орієнтований на надання допомоги громадянам, попередження правопорушень, а також на здійснення контролю за дотриманням карантинних обмежень та виборчого законодавства України. Посилене патрулювання в місті здійснюватиметься до особливого розпорядження».

За першу ніч патрулювання додатковими пішими нарядами розкрито 4 злочини та складено стосовно правопорушників 19 адміністративних протоколів.

Відділ комунікації поліції Полтавщини 

поліція, патрулі, карантин

За темою:

  • Небезпечний злочинець може переховуватися на Полтавщині
  • Колишній поліцейський може отримати до шести років тюрми за продаж інформації
  • Суд відпустив Сікалова під особисте зобов'язання
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.