ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:41 14.05


На вулиці Рибчанській електроопора впала на дорогу

На проїжджій частині вулиці Рибчанської поруч з Автоагрегатним заводом зранку лежить стовп електромережі з дротами, що торкаються землі.

Подія сталася зранку 14 травня, стовп перегородив проїзд по вулиці, але відповідні служби ігнорують небезпеку, яку несуть електродроти, що торкаються землі.

Ми повідомили про аварію в полтавську центральну диспетчерську 15-80 та на гарячу лінію "Полаваобленерго" – диспетчери в один голос стверджують, що про аварію ніхто не повідомляв.

На жаль, зв'язатися з прес-службою ПАТ "Полтаваобленерго" та отримати офіційний коментар нам не вдалося – телефон стоїть в автоматичному режимі на прийом факсимільних повідомлень і живі люди вперто не поспішають брати слухавку.

Після нашого звернення буквально за півгодини на місце події виїхала аварійна бригада підприємства електромереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло".  Як повідомили майстри бригади, стовп має "поважний вік" – бетонна пустотіла конструкція вже відпрацювала своє, але причиною падіння, ймовірніше за все, є аварія. На стовпі та сусідньому відбійнику є сліди наїзду автівки.

За словами електриків, ніякої загрози цей стовп не становив – на ньому розміщено лише прилад для освітлення вулиці, тож удень напруга на дроти не подається. Бетонну конструкцію перемістили на узбіччя дороги, а дроти змотали та забрали. Чи буде замінена електроопора і встановлений новий вуличний ліхтар, наразі не повідомляють.

електроопора, аварія, електромережа

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.