ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:28 04.10


На вулиці Шолом-Алейхема утворилися провалля

У Полтаві, на вулиці Шолом-Алейхема, утворилися провалля у різних місцях. Дорога руйнується, а транспорт, який рухається вулицею, щохвилини наражається на серйозну небезпеку.

 

У Полтаві, на вулиці Шолом-Алейхема, знову утворилися провалля, повідомляє Depo.Полтава. Місця провалів огородили та виставили попереджувальні знаки.

Вулиця розташована на спуску на Поділ і постійно потерпає від руйнування, яке стається внаслідок підмиву потоками води та каналізаційними стоками з пошкоджених мереж. Комунальники періодично ліквідовують пошкодження в одному місці, та ями згодом з'являються в іншому. Тож, без ефективного вирішення питання з системою водовідведення та каналізації ця дорога і далі буде постійно руйнуватися, наражаючи на небезпеку водіїв та пасажирів.

"По вулиці Шолом-Алейхема давно вже існують проблеми з каналізаційною мережею, причиною провалів є її зношеність. Проводити частковий ремонт на цій ділянці вже немає сенсу, тож "Полтававодоканал" зараз вишукує кошти для капітальної заміни каналізаційного колектора. Ремонту потребує ділянка від вулиці Козака до провулку Верховинця", - зазначила речниця "Полтававодоканалу" Ліана Козмійчук.

Не виключено, що вулицю Шолом-Алейхема повністю закриють для транспортних засобів, допоки її капітально не відремонтують.
 

дорога, небезпека, каналізація, руйнування

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.