ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 19.01


На в’їзді до Полтавщини встановлять нову стелу

Торік Полтавська ОДА отримала пропозиції щодо встановлення нової стели на межі Київської, Полтавської та Черкаської областей.

Про це ЗМІСТу розповіла заступниця голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко.

За її словами, наразі триває робота над дизайнерськими рішеннями, які згодом мають представити громаді. Обирати остаточний варіант вигляду стели буде робоча група. 

На місці встановлення стели має відбутися виїзна нарада, до якої залучать представників «Укравтодору». Зі слів Рижиченко, фінансувати проєкт хочуть не лише коштом обласного бюджету:

Можливо, будемо залучати кошти за сприяння народних депутатів, меценатів, благодійників, та тих, хто зацікавлений в туристичній привабливості та туристичному обличчі Полтавської області».

 

Народна депутатка Анастасія Ляшенко на своїй фейсбук-сторінці повідомила, що відбулася робоча зустріч стосовно встановлення стели на в’їзді до Полтавщини з київського напрямку. Анастасія Ляшенко пише, що в’їзний знак слугуватиме орієнтиром на маршрутах туристичних подорожей:

Висота стели становитиме від 7 до 9 метрів, ширина – від 10 до 15. Крім власне самого знака, є можливість зробити з’їзд з острівцем безпеки в межах 20-ти метрів з облаштуванням місць для паркування автотранспорту, туристичних автобусів, місць для відпочинку».

 

Нагадаємо, що створений минулоріч туристичний логотип Полтавщини змінять, а, плоготип будуть через негативну реакцію суспільства на чинний логотип «Полтавщина туристична».

дизайн, стела

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.