ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 17.08


На харчування переселенців обласний центр витратить іще 25 мільйонів

На харчування евакуйованих осіб та переселенців у Полтаві збираються витратити ще майже 25 мільйонів гривень.

 

"Добробут Полтавської громади Полтавської міської ради" у межах програми "Турбота" отримає кошти на харчування переселенців у закладах освіти, повідомляє Зміст. Про це виданню стало відомо відомо з проєкту рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради. Питання розглянуть 18 серпня. З бюджету громади планують виділити майже 25 мільйонів.

Окрім харчування у школах і садочках, міська влада планувала роздати продуктові набори. Після роздачі продрезерву міська влада закупить нові продукти. Нині триває попередній запис ВПО для отримання продуктових наборів.

Усього на Полтавщину прибули понад 200 тисяч зареєстрованих переселенців з інших областей, які залишили свої домівки через активні бойові дії. Вони мешкають у школах, дитсадках та гуртожитках, орендують житло або знайшли прихисток у родичів чи знайомих.

Додамо, прокурор Полтавської окружної прокуратури подав рапорт. У ньому йдеться про факти розтрати грошових коштів бюджету під час закупівель продуктів до навчальних закладів посадовцями комунального підприємства "Добробут Полтавської громади Полтавської міської ради". Станом на кінець 2021 року, "Добробут" уклав майже 100 угод на понад 87 млн грн. Купували обладнання для приготування їжі та продукти.

гроші, їжа, продукти, переселенці

За темою:

  • Укриття в опорних школах області мають збудувати на сто мільйонів 
  • Олександр Біленький скликав чергову сесію Полтавської облради
  • Платники податків області забезпечили 320 мільйонів на підтримку армії
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.