ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 01.11


На Хорольщині буде "Райський сад"

У Хорольському ботанічному саду серед 35 експозиційних колекційних ділянок буде і ботанічна експозиція "Райський сад". Тут представлять рослини, що згадуються в Біблії, - повідомили на сайті міськради.

 Для формування тематичної колекції "Райський сад" запропонували такі рослини: мигдаль низький, ірга канадська, вишня степова, вишня повстяна, глід півняча шпора, айва довгаста, яблуня Недзвецького, яблуня сливолистна, яблуня торінгоподібна, черемха Маака, слива цистена, слива Сарджента, черемха звичайна, виноград кленолистий, виноград амурський, виноград лісовий та інші види.

Цьогоріч в Хорольському ботанічному саду вже тривають роботи з підготовки земельної ділянки площею 0,18 га для закладки "Райського саду", в якому буде відведено місце і цим субтропічним видам.

При цьому висадка інжиру і гранатів будуть у вигляді кущів, а олива демонструватиметься ​​в колекції сезонно, як контейнерна культура, адже  вічнозелена рослина витримує короткочасне зниження температури тільки до мінус 12-18 ° С.

сад, рай, Хорол

За темою:

  • Навіщо потрібна мийка високого тиску в саду
  • Підприємство на Полтавщині посадило 25 гектрів садів
  • Топ-10 необхідних інструментів для кожного садівника
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.