ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 07.06


На Хорольщині привласнили 800 тис. гривень від спорудження спортмайданчика

Прокуратура Полтавської області повідомила про підозру директору товариства, який незаконно заволодів понад 800 000 гривень бюджетних коштів, виділених на будівництво спортивного майданчика.

Установлено, що у 2018 році між Хорольською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду щодо будівництва футбольного майданчика зі штучним покриттям у м. Хорол та договір придбання будівельних матеріалів на загальну суму понад 1,5 млн гривень.

Директор товариства, маючи злочинний умисел на заволодіння бюджетними коштами, вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості стосовно фактично не виконаних робіт та не використаних будівельних матеріалів на спорудження об’єкта.

Після чого, службовець надав на підпис Хорольській міській раді складені і особисто підписані акти за типовою формою №КБ-2в приймання виконаних будівельних робіт.

Хорольська міська рада, на підставі платіжних доручень, на розрахунковий рахунок товариства перерахувала бюджетні кошти в якості оплати будівельних робіт та матеріалів, які фактично виконаними та використаними на об’єкті будівництва відповідно не були, а також витрат, які підрядник під час виконання будівельних робіт не поніс, оскільки обсяги робіт в актах приймання були завищеними.

Згідно з висновком комплексної судової будівельно-технічної та економічної експертизи загальна вартість завищення виконаних підрядних робіт склала суму понад 800 тисяч грн.

Прокуратурою Полтавської області повідомлено про підозру директору товариства у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в особливо великих розмірах) та ч.1 ст.366 (службове підробленні шляхом внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей) КК України.

Прес-служба прокуратури Полтавської області

прокуратура, привласнення грошей

За темою:

  • За незаконний продаж підакцизних товарів чоловіку загрожує штраф
  • На Полтавщині затримали членів злочинної організації на чолі з кримінальним авторитетом
  • Міська влада не знає, що робити з історичною будівлею екскінотеатру "Колос" у Полтаві
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.