ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 28.01


На Хорольщині школу закрили на карантин

На восьмому тижні на Полтавщині є підйом захворюваності на грип на ГРВІ на 27%. У Хорольському районі зафіксували найвищий рівень захворюваності дітей і одну школу закрили на карантин.

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак зазначив, що високі показники захворюваності на гострі респіраторні інфекції також зафіксували в Диканському та у Полтавському районах.

На Полтавщині домінує штам грипу А (H1) та штам групу А (N3)

Так, минулого тижня на застуду в області захворіло 6 тисяч людей, з них 3884 — діти. 266 хворих госпіталізували. Епідемії грипу на Полтавщині немає, - повідомив Віктор Лисак,

Госпіталізовано 223 особи, що складає 5% від загальної кількості хворих.

Особливостями епідемічного сезону 2019-20 року, як в Україні так і в Полтавській області, є раннє виявлення циркулюючих вірусів грипу, домінування вірусів грипу А, — розповів Віктор Лисак.

Медичну допомогу хворим на грип та ГРВІ надають 1014 лікарняних закладів: 37 лікарень, 20 інфекційних стаціонарів, 341 амбулаторія, 616 ФАПів та інші. 

Показники гострої респіраторної вірусної інфекції наразі становлять 275 на 10 тисяч населення, але підйом захворюваності в областях, включно з Полтавською, спостерігається. В епідсезон 2019-2020 років в Україні захворіло 2 мільйони людей, госпіталізовано 57 тисяч осіб. Це на 12% менше у порівнянні з минулим періодом. Що стосується Полтавщини, то ми маємо захворюваність, у порівнянні з минулим епідсезоном, на 7,4% менше. Вагому вагу у захворюваності становлять діти — це 58%, рівень госпіталізації залишається сталим – 4,4%. Але на 8-му тижні ми маємо підйом захворюваності, хоча він менше епідемічного, і становить 27% у порівнянні з попереднім тижнем. Найбільше це спостерігається у Полтавському та Диканському районах. На Полтавщині домінує штам грипу А (H1) та штам групу А (N3). В Україні, на жаль, є смертельні випадки від ускладнень грипу. Їх – 11. Люди завертаються на 6-10 день за допомогою та захворюють на пневмонію

– розповів Віктор Лисак.

 

грип, ГРВІ, ріст, статистика, закриття школи

За темою:

  • Минулого тижня на ГРВІ в області захворіло майже 600 осіб
  • У Полтаві не виявили нових випадків захворювань на COVID-19
  • В області за минулу добу не зафіксували жодного нового випадку коронавірусної хвороби
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.