ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:15 30.09


На Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів зайшли "антирейдери"

Три роки Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів знаходиться під контролем нових власників. Раніше підприємство належало Георгію Сажинову, але у 2015 році відбулося відчуження майна.

На сьогодні на території підприємства почалися слідчі дії.

Починаючи з 2015 року і по сьогодні «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» - під контролем рейдерів. Тоді у червні через рейдерську схему відбулося відчуження всього нерухомого майна. Пізніше – всієї інтелектуальної та рухомої власності.

Зараз на території заводу проводять обшук на відшукання відповідних слідів злочину. Тому що ряд схем із рейдерського захоплення має характер як фізичного захоплення, так і вчинення множинності документальних злочинів.

До цих подій молоконсервний завод був одним із лідерів на ринку виробництва дитячого харчування в Україні. Йому належало понад 50% ринку збуту України.

Георгій Сажинов придбав комбінат у 2005 році за 5 мільйонів доларів. За 10 років ціна комбінату зросла до більш ніж 50 мільйонів.

Про рейдерське захоплення у 2015 році говорять представники інтересів Георгія Сажинова. Але інтернет-мережею шириться інша інформація, за якою Георгій сам нібито продав акції, а сьогодні прагне повернути компанію.

Контроль за справою взяла на себе громадська організація «Бізнес варта». Представники останньої є членами антирейдерської комісії при Кабінеті міністрів України та заявляють: слідство зрушилося у цій справі, і сьогодні на територію комплексу зайшли з обшуком представники головного слідчого управління.

Члени антирейдерської комісії при Кабінеті міністрів України сподіваються, що  слідство буде проведено належним чином.

Наприкінці серпня 2018 року арешт із рухомого майна, що було незаконно продано, зняли. На думку юристів «Бізнес варти», це може свідчити про наміри осіб, які контролюють комбінат,  якнайшвидше збути майно підприємства.

За даними, оприлюдненими 3 серпня на другому антирейдерному форумі, зараз акції комбінату продано представниці офшорної компанії Сандрі Джині Єсміральді. Окрім Хорольського молококонсервного комбінату дитячих продуктів на офшорну фірму зареєстровано ще більше сотні підприємств.

Наразі триває досудове розслідування, повідомляє ТК «Місто».

бізнес, рейдерство, Хорол, комбінат дитячих продуктів

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.