ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 27.11


Громадської рада при Полтавській ОДА обговорила розвиток області на 2018 рік

27 листопада відбулося спільне засідання Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації, на якому обговорили основні напрямки економічного розвитку області на наступний рік.

Основним питанням порядку денного було обговорити стан економічного розвитку області та плани на наступний рік.

 

Ми сьогодні міняємо повністю філософію щодо витрачання бюджету. Якщо ми сьогодні підемо шляхом розмазування грошей, не концентрації, а використовування коштів на утримання, ми точно не будемо мати в Полтавській області розвитку. Тому ми плануємо зекономити на утриманні, перенаправити всі вільні кошти, які йдуть "в повітря" та на якісь незрозумілі заходи, а сконцентруватися на пріоритетних напрямках 

– зазначив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Пріоритетними напрямками очільник Полтавської облдержадміністрації назвав медицину, освіту соціальну сферу, а головним – відновлення доріг. За словами Валерія Головка, 92 відсотки доріг області не відповідають вимогам. Програму відновлення доріг Полтавської області найближчим часом буде представлена на розгляд депутатському корпусу, зазначив губернатор.

Ще важливим питанням на наступник рік керівництво області називає створення сучасних комфортних навчальних закладів, зокрема, шкіл.

Не важливо, скільки це буде шкіл наступного року – нехай навіть одна, дві, три, але процес потрібно почати,  показати одну найсучаснішу школу. Для того, щоб потім не вигадувати велосипед. а показати – що от такі школи мають бути в кожному органі місцевого самоврядування, у кожній сільській раді

– заявив Валерій Головко.

рада, ОДА, Валерій Головко

За темою:

  • Пориви вітру знеструмили громади Полтавщини. Школи перевели на "дистанційку"
  • Негода на Полтавщині: автівки і фури витягали зі снігових заметів
  • В області очікують на хуртовини, замети та ожеледицю
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.