ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 22.12


На Жемчужній площі Полтавщини відкрили нове родовище

Нова пошукова свердловина підтвердила наявність газових покладів на Жемчужній площі Полтавщини, на глибині 6150 метрів. Нову свердловину пробурили фахівці "Укрбургазу".

У компанії «Нафтогаз» повідомили про відкриття нового газоконденсатного родовища в Полтавській області.

На свердловині вперше випробували новий буровий верстат виробництва Bentec.

Пошукова свердловина підтвердила газові поклади і дала промисловий приплив газу – майже 100 тис. куб. м на добу.

Жемчужне родовище має більше 2 мільярдів кубометрів перспективних запасів газу, а обсяг розвіданих запасів становить 200 мільйонів кубічних метрів.

Загальна площа нового родовища становить 213 км², в його межах виділено 5 газонасичених горизонтів.

Для деталізації геологічної будови Жемчужного родовища і визначення оптимальних місць для буріння нових свердловин компанія планує розпочати проведення 3D-сейсміки.

 

– Геологічне вивчення нових ділянок і відкриття нових родовищ на них – це сьогодні завдання №1 для Нафтогазу. Лише так ми зможемо наростити ресурсну базу, а значить – стабілізувати видобування газу в Україні. Наразі Нафтогаз активно працює з усіма новими перспективними площами, які є в портфелі компанії. Відкриття Жемчужного родовища, яке велося в дуже непростих умовах, – тому підтвердження. Та лише наявних у компанії ділянок недостатньо для того, щоб кардинально змінити ситуацію. Потрібно якнайшвидше вирішити питання з вивченням найбільших площ на суші і морі, які мають значний ресурсний потенціал і досі не розробляються. Це треба змінювати. Нафтогаз, маючи великий досвід і експертизу роботи із новими складними активами, готовий проводити роботи в найкоротші терміни

– зазначив Олександр Романюк, директор дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування».

Жемчужне родовище знаходиться на території Гадяцького району.

свердловина, газ

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.