ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 05.03


НАБУ провело слідчі дії в Полтавській обласній раді

Третього березня НАБУ провело слідчі дії в облраді. Правоохоронці вилучили документацію щодо отримання матеріальної допомоги родичем депутата.

 

Голова Полтавської облради Олександр Біленький прокоментував «Полтавщині» обшуки в структурних підрозділах органу місцевого самоврядування:

— Правоохоронці поводили себе коректно та ввічливо. Я поспілкувався із ними. Їх цікавлять матеріали щодо отримання матеріальної допомоги, яку просив один із депутатів облради на користь свого родича. А це корупція. Справа в тому, що депутати можуть сприяти отриманню такої допомоги для своїх виборців. Наприклад, на лікування. Так зробив і цей депутат, але для свого родича.

Від себе додамо, що протягом 2022-2023 років Олександр Біленький підписав 51 розпорядження про надання одноразової матеріальної допомоги за пропозиціями депутатів. Розмір виплат є різним: від 1500 до 50000 грн. Свої пропозиції надавав й сам голова облради.

Нагадаємо, що кожен мешканець Полтавської області на підставі визначеного переліку документів може звернутися до будь-якого депутата облради на отримання одноразової матеріальної допомоги. Такі звернення регламентовані Положенням про порядок та умови надання разової грошової допомоги (зі змінами) та Програмою розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2021-2023 роки, яка передбачає існування так званого «депутатського фонду» для допомоги громадянам.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.