ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:00 11.10


Начальником Полтавської ОВА став Філіп Пронін

Замість Дмитра Луніна начальником Полтавської ОВА стає Філіп Пронін, колишній заступник керівника Агентства з розшуку та менеджменту активів.

10 жовтня Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 686/2023 про призначення Філіпа Проніна начальником Полтавської обласної державної (військової) адміністрації. 

Перед цим указом № 685/2023 Дмитро Лунін був увільнений від тимчасового виконання обов'язків голови Полтавської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, Кабмін затвердив кандидатуру Філіпа Проніна ще місяць тому.

Проте збули чутки про те, що НАЗК хоче повідомити Проніну про підозру стосовно наявності конфлікту інтересів. Ймовірно, саме через це кандидатуру Філіпа Проніна на деякий час притримали, а Дмитро Лунін затримався на посаді керівника області понад місяць. 

Дмитро Лунін підтвердив звільнення з посади у своєму Telegram-каналі. Він подякував за співпрацю президентові, міністрам, своїм заступникам та іншим посадовцям. У повідомленні йдеться:

"Я щиро пишаюся полтавською командою, разом з якою вдалося запустити низку проєктів, у реалізацію яких ніхто не вірив. Це обласна філармонія, обласний кардіоцентр, де вперше розпочали оперувати на відкритому серці. Це і встановлення лінійного прискорювача для лікування онкохворих. Це і наша "Акварена". Проєкт, який вважали замороженим назавжди, зараз працює, є гордістю області й приймає чемпіонати України з плавання навіть під час війни".

Довідково. Пронін Філіп Євгенович має вищу економічну та юридичну освіту. Трудову діяльність розпочав у 2003 році. Працював на посаді податкового та фінансового аналітика у приватному секторі.

У період з 2005 по 2008 роки обіймав посаду головного спеціаліста Департаменту аналітичної роботи в Державному комітеті фінансового моніторингу України. Спеціалізувався на фінансових розслідуваннях, пов’язаних із діяльністю банківських установ, державними монополіями, незаконним відшкодуванням ПДВ.

З 2008 по 2010 роки працював в українському офісі компанії KPMG. Відповідав за створення та розвиток групи незалежних фінансових розслідувань. Діяльність підрозділу була зосереджена на корпоративній розвідці, фінансових розслідуваннях та протидії відмиванню коштів.

У період з 2010 по 2017 роки працював у Державній службі фінансового моніторингу України на посаді заступника директора Департаменту фінансових розслідувань — начальника управління аналізу ризиків та типологічних досліджень.

Представляв Україну у Мінських переговорах щодо порушення Російською Федерацією Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму.

Акредитований експерт MONEYVAL (Рада Європи) з проведення оцінки національних систем протидії відмиванню коштів.

У 2017 році очолив Управління виявлення та розшуку активів АРМА (Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів).

Урядовий експерт України з питань імплементації Конвенції ООН проти корупції.

Представник України у міжнародних платформах з питань виявлення та розшуку активів: CARIN, Interpol, StAR та спільному проєкті Європейської Комісії та Європолу «Платформі Офісів з повернення активів ЄС».

З січня 2020 року призначений на посаду заступника Голови АРМА.

Згідно із розподілом обов’язків координує такі напрями, як виявлення та розшук активів, міжнародне співробітництво, інформаційні технології.

У 2021 році згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2016 № 613 увійшов до персонального складу Ради з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Має 2-й ранг державного службовця.

Нагадаємо, з листопада 2019-го по грудень 2021 року Полтавську обласну державну адміністрацію очолював Олег Синєгубов — чинний начальник Харківської ОВА

З грудня 2021-го по вересень 2023 року в.о. керівника адміністрації Дмитро Лунін, перший заступник ПОДА часів Синєгубова.

посада, начальник ОВА

За темою:

  • На Кременчуцькій кондфабриці обрали нового голову
  • У Полтаві - новий керівник Департаменту цивільного захисту
  • Полтавку призначили помічницею Головнокомандувача ЗСУ
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.