ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 02.07


Національний фестиваль гончарства в Опішні здивував гостей бодіпейнтінгом. ВІДЕО

У рамках цьогорічного гончарного Національного фестивалю "Здвиг-2017" відбулася мистецька акція гончарського бодіпейнтінгу. Відвідувачів здивував яскравий боді-арт моделей з елементами пізнання гончарства.

 

А ще учасники сьомого Національного ковальського фестивалю "ВакулаФЕСТ-ХХІ" познайомили з традиціями ремесла металу та вогню. Також відбувся фольклорний фестиваль "Гончарське перевесло" з естрадними етногуртами.

У рамках свята пройшли майстер-класи, гості  мали унікальну можливість відчути себе справжніми гончарами, ковалями та художниками.

Фестиваль гончарства був започаткований під егідою Міністерства культури України. Протягом останніх 11 років він змінював назву, але його суть не змінилася – відродження гончарних традицій, вшанування гончарської професії та презентація творчих доробків українських митців кераміки.

На свято завітали майстри та представники найрізноманітніших народних ремесел — митці, науковці, колекціонери, письменники, фольклорні колективи, естрадні гурти й виконавці, а також численні гості із різних регіонів України та з-за кордону. А найбільшою "родзинкою" свята стали  моделі фестивалю-конкурсу гончарського бодіпейтінгу.

гончарство, кераміка фестиваль, Опішня

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.