ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 18.04


Нацполіція перейшла на посилений режим несення служби

Правоохоронці нестимуть службу у посиленому режимі з 18 квітня. Про це йшлося 17 квітня на відеоселекторній нараді під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового, за участі Голови Національної поліції Сергія Князєва.

 

Сергій Яровий повідомив, що з 1 квітня до цього дня поліцейські зареєстрували 976 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом. Трохи більше ніж за два тижні відкрито 66 кримінальних проваджень.

Всього ж з початку проведення передвиборчої кампанії – з грудня 2018 року – до поліції надійшло 8,8 тисяч повідомлень про порушення. Відкрито 378 кримінальних проваджень та складено 763 протоколи.

"Кожна справа має бути доведена до логічного завершення – реагування, направлення до судів. Вся ця робота буде основою превенції на майбутні вибори", – підкреслив перший заступник міністра внутрішніх справ.

Водночас Сергій Яровий акцентував на необхідності належної координації сил та засобів, а також взаємодії між всіма підрозділами Міністерства внутрішніх справ під час проведення другого етапу голосування та обрання Президента України.

Голова Національної поліції Сергій Князєв зазначив, що поліцейські мають враховувати проблемні моменти, які виникали в ході першого етапу голосування, та не допустити їх.

Всього до забезпечення правопорядку та безпеки під час другого туру виборів в Україні заплановано залучити майже 72,4 тисячі поліцейських. Із них на Полтавщині - понад тисячу.

Як повідомив заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич, на охорону окружних та дільничних виборчих комісій буде задіяно трохи більше 50 тисяч поліцейських. До забезпечення правопорядку на вулицях залучать майже 11 тисяч правоохоронців. Решта поліцейських працюватимуть у складі слідчо-оперативних груп, у вибохотехнічних підрозділах та залучатимуться до резерву.

безпека, поліція, вибори

За темою:

  • Полтавські патрульні інспектують стан доріг
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.