ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 11.02


Над Полтавою дутиме небезпечно сильний вітер. Оголосили штормове попередження

Над Полтавою значно посилився вітер - в атмосфері зійшлися дві баричні системи. Є небезпека сильних поривів, коли вітром здуватиме навіть сміттєві баки. В області - штормове попередження на найближчу добу.

Сильний вітер над Полтавою - наслідок проходження над Україною атмосферного фронту. Про це розповіли в полтавському Гідрометцентрі:

На сьогодні та найближчу ніч ми зберігаємо штормове попередження. Вітер - південно-східний, з поривами 15-20 метрів на секунду. Зараз показник становить 11.6 метра на секунду. Лише в другій половині ночі, після проходження фронту, вітер стане південно-західним і поступово стихатиме.

Зазначимо, що в світі прийнята класифікація вітру за шкалою Бофорта. За цією шкалою вітер, який може пронестися над Полтавою, має визначення "міцний" (до 17.1 м/сек) або "дуже міцний" (17.2-20.7 м/сек).

Під час таких поривів ламаються гілки дерев і важко йти проти вітру.

Бували випадки, коли і дах зривало, і підвіконня, і віконні рами видавлювало. Супутникові тарілки, антени - всі вони в групі ризику під час сильного вітру. Але головне - бути уважним. У таку погоду краще забути про навушники і уважно дивитися на всі 360 градусів,

- радить керівник міського кременчуцького підрозділу ДСНС Віталій Навроцький.

Також спеціалісти радять обережно ходити під будинками.

Лесь ГАВРИЛОВ

вітер, шторм, погода, МНС, пориви

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.