ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 22.06


Нагородили полтавських лікарів

Троє лікарів з Полтавщини удостоєні Ордена Пантелеймона Цілителя Православної Церкви України. Таку нагороду вручали вперше.

Владика Федір, архієпископ Полтавський і Кременчуцький, розповів,  серед нагороджених: заступник директора Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА Юрій Курилко; виконувач обов’язків директора 5-ї міської клінічної лікарні Полтавської міської ради Вячеслав Томенко; завідувач дитячого хірургічного відділення дитячої міської клінічної лікарні Полтавської міської ради Микола Гриценко.

Вітаємо завідувача хірургічним відділенням Гриценка Миколу Івановича з отриманням Орденом святого Великомученика Пантелеймона Цілителя Православної Церкви України. 21 червня, у Неділю всіх святих землі Української, архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір привітав лікарів та усіх медиків з їх професійним святом. Він також наголосив, що сьогодні лікарі опинилися на передовій боротьби з невідомою інфекцією, жертовно, як і наші воїни, захищають нас від небезпеки. Тому, з ініціативи Предстоятеля нашої Церкви, митрополита Київського і всієї України Епіфанія, започатковано традицію відзначення Православною Церквою України жертовного служіння лікарів, – повідомила міська дитяча лікарня з посиланням на Свято-Успенський кафедральний собор.

По завершенні церемонії вручення орденів, було виголошено Многоліття усім лікарям Полтавщини та України. 

нагорода, лікар

За темою:

  • У Полтаві нагородили учасників паркового забігу
  • П'ятеро полтавців отримали державні нагороди
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.