ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 16.10


Нагрудний знак від Валерія Залужного отримав оборонець з Полтавщини

«Золотий хрест» від Головнокомандувача Збройних сил України отримав воїн Святослав Возний. Святослав Возний родом із Плішивця і боронить Україну на передових позиціях у складі 20-го окремого стрілецького батальйону.

Святослав Возний

За мужність та самовідданість Святослава Возного нагородили почесним нагрудним знаком «Золотий хрест». Цю відзнаку присвоюють воїнам, які за відсутності офіцера взяли на себе командування діями підрозділу.  Її вручають за наказом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Нагадаємо, Владислава Гаха з Полтавщини нагородили знаком «За зразкову службу» від Міноборони та «Хрестом хоробрих» від Головнокомандувача ЗСУ.

Знаком «За зразкову службу» нагороджують військовослужбовців за зразкове виконання військового обов'язку, підтримання високої бойової готовності військ та високу професійну майстерність, проявлену під час навчань чи бойового чергування. 

Знаком «Хрест хоробрих» нагороджують військовослужбовці та працівники Збройних Сил України за героїчний вчинок, пов'язаний з ризиком для життя та здоров'я під час участі у боях.

нагорода, відзнака, Святослав Возний

За темою:

  • На Полтавщині відзначили жінок-вчених
  • Кременчужанин отримав "Золотий хрест" від Головнокомандувача ЗСУ
  • Полтавець отримав "Золотий Хрест" від Валерія Залужного
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.