ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 20.03


Найбільше полтавці хочуть працювати у Німеччині, США, Канаді, Польщі чи Чехії

Згідно з результатами опитування "HeadHunter Україна", у 92% українських респондентів є бажання працювати в інших країнах. Із них 37% зазначили, що насамперед хочуть заробити грошей, працюючи в іншій країні.

Незважаючи на присутнє у більшості опитаних бажання попрацювати в іншій країні, практично кожен шостий не вжив жодних дій для виїзду за кордон. Більш охочі виїхати в основному вчать мову, готують документи для виїзду чи моніторять пропозиції роботи.

Цілі трудової міграції відрізняються. Третина опитуваних розраховують згодом залишитися за кордоном.

Майже кожен п'ятий охочий розглядає роботу за кордоном як цікавий життєвий досвід. Серед інших цілей фігурували: можливість подорожувати, а також забезпечити краще майбутнє для своїх дітей.

Багато хто готовий іти на компроміси щодо працевлаштування за кордоном. Так, 65% зазначили, що готові працювати не за фахом.

Додатково навчатися заради роботи за кордоном готові більше, ніж половина опитаних (55%).

Більше третини респондентів повідомили, що готові працювати й на нижчій посаді, аби в іншій країні. Серед інших варіантів компромісів респонденти зазначали, що можуть працювати по 12 годин на день, отримувати меншу зарплату, відкласти плани зі створення сім'ї, жити у менш хороших умовах (гуртожитках, маленьких квартирах, знімати з кимось тощо).

Робота за кордоном — вельми бажана для тих, хто взяв участь в опитуванні. Люди хочуть попрацювати в іншій країні, перш за все, заради можливості заробити і/або шансу там залишитися. Заради цього деякі готові йти на компроміси, докладати додаткових зусиль.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua у лютому-березні 2018 року. В опитуванні взяло участь 723 респонденти з різних регіонів України.

закордон, трудова міграція, опитування

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.