ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 11.07


"Найбільші природні груди": почесний титул отримала полтавка

В Україні зафіксували новий рекорд. Титул "Найбільші природні груди України" отримала полтавка, в якої обʼєм бюсту 135,5 сантиметрів.

Полтавка родом з Лубен може похвалитися найбільшими природними грудьми в Україні. Рекорд зафіксували у Києві, повідомляє Полтавське ТБ.

Обхват грудей дівчини становить 135, 5 сантиметрів. Обов’язковою умовою було проходження медичного обстеження, яке мало засвідчити натуральність бюсту.

"До цього рекорду я довго готувалася, бо я реєструвалася п'ять разів, проте не перемогла. Попередня рекордсменка була також з Полтави і я також з Полтавської області. Хочу сказати, що в Полтаві найгарніші дівчата України, а й у світі", – розповіла рекордсменка Міла Кузнецова.

Мілі 32 роки. Дівчина має дві вищі освіти: юридичну та економічну. Працює помічником адвоката і моделлю. Встигла отримати титул "Міс Світу" в номінації plus size. У школі Міла соромилася своїх форм.

"Потім я закінчила школу, і пішла вчитись далі, потім зрозуміла, що це мій величезних плюс, чому б і ні? На мене звертають увагу. Мені наскільки легко було вчитися, та і по життю мені це допомагає", – додала Міла Кузнецова, рекордсменка.

Міла активно займається спортом.

"Бігати звичайно не сильно зручно, я, коли запізнююся, тримаю груди ось так. Якщо біжу за маршруткою, то там всі сміються", – зазначила рекордсменка Міла Кузнецова.

А от світовий рекорд належить американці Нормі Стітс. У жінки 48 розмір грудей.

 

 

рекорд, титул, груди

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.