ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 14.11


Найбільший попит полтавських роботодавців - на кваліфікованих робітників

Найбільший попит роботодавців Полтавщини спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом. Станом на початок листопаду на обліку в Полтавській обласній службі зайнятості налічували 4,6 тис. безробітних.

Усього вакансій пропонували 2,2 тис. Про це повідомили в Полтавському центрі зайнятості.

Майже 10 тисяч громадян на Полтавщині знайшли роботу через службу з січня по жовтень 2023 року. Загалом їх послугами скористались понад 29 тисяч громадян. За 10 роботодавці подали 13,5 тис. вакансій.

Наразі серед інших областей України в Полтавщині найбільше видали ваучерів для підвищення конкурентоздатності — 1,4 тисячі. Цей ваучер можуть отримати громадяни, які мають професійну-технічну чи вищу освіту та не зареєстровані у службі зайнятості як безробітні, щоб підвищити свій професійний рівень.

Найбільше серед зареєстрованих безробітних — представники торгівлі та послуг (22,7% від загальної кількості), представники найпростіших професій (18,3%), технічні службовці (10,7%), фахівці (9,6%).

Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (23,6%), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (22,3%), працівників сфери торгівлі та послуг (13,4%) та професіоналів (11,8%).

Довідково: найпростіші професії пов'язані з продажем товарів на вулиці, збереженням та охороною майна, прибиранням, чищенням, пранням, прасуванням та виконанням низькокваліфікованих робіт у видобувній, сільськогосподарській, риболовній, будівельній та промисловій галузях тощо.

робота, попит, безробітні

За темою:

  • На Полтавщині школярі спробували розкрити злочин
  • У Полтаві відкрився Центр рекрутингу української армії
  • Барбери та майстри манікюру: ВПО в Полтаві отримають нові професії
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.