ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:34 13.07


Найкраще на фото виходять діти і спортсмени. Відеоінтервью до Дня фотографа

12 років професійно займається фотографією наш фотокореспондент Олег Журавльов. 12 липня в Україні святкують День фотографа. Журналісти мали нагоду дізнатися про тонкощі цієї професії з перших вуст.

Раніше професія фотографа була вишуканішою. І техніку було важко дістати. А зараз фотографом вважає себе кожен другий, у кого є камера в телефоні. Робота фотографа мені подобається тим, що я можу опинитися через годину в будь-якому місці,

– розповів фотограф Олег Журавльов. Він додав, що пройшов увесь тернистий шлях  від фотоапаратів на плівковій основі типу "Зенит-Е" до цифрових сучасних камер.  

Олег зазначив, що здебільшого люди спочатку бояться камери та відмовляються від зйомок, але після кількох хвилин розмови у спокійному оточенні розслабляються та поводять себе розкутіше.

А найцікавіше йому знімати людей, які займаються своєю справою:  коваль, столяр, лікар чи військовий. У процесі зйомок на фото вони виходять природньо і щиро.

У мене були різні ситуації, коли потрібно знімати, а забороняють. Бували й випадки, коли забував карту вдома, і доводиться бігти в магазин за новою. Найбільше я люблю знімати спортсменів та дітей, бо вони відверті у своїх емоціях,

– зазначив Олег Журавльов в інтерв“ю  "Громадське.ТБ.Полтава":

 

Олег Журавльов, фотокореспондент, професія

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.