ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:50 05.06


Найкращим полтавським вишем визнали медичну академію

До сотні найкращих вишів України увійшли два полтавських - Українська медична стоматологічна академія та Національний технічний університет імені Юрія Кондратюка.

Центр міжнародних проектів "Євроосвіта", в партнерстві з міжнародною групою експертів "IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence", презентував черговий академічний рейтинг закладів вищої освіти "Топ-200 Україна 2018", складений за методикою, доповненою та вдосконаленою протягом 2006-2018 років.

Медична академія стала найкращим закладом вищої освіти Полтави, посівши 53 сходинку рейтингу "ТОП 200 Україна". До першої сотні рейтингу, який оприлюднили на порталі Освіта.ua, також увійшов ПНТУ імені Кондратюка. Він - на 89-му місці.

Крім того, до рейтингу топ-200 потрапили ще три полтавські виші:
   116 місце -  Полтавська державна аграрна академія;
   135 місце - Полтавський університет економіки і торгівлі;
   180 місце - Полтавський національний педагогічний університет імені Короленка.

Варто згадати, що торік медична академія опинилася на 50-й сходинці рейтингу, техуніверситет — на 79-й, педагогічний університет — на 177-ій. Аграрна академія за рік не змінила свій результат, а університет економіки і торгівлі — трохи покращив: торік він займав 138-е місце.

Кращим закладом вищої освіти України визнали Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

До першої п'ятірки також увійшли: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Харківський національний університет імені Каразіна, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" та Національний університет "Львівська політехніка".

 

освіта, УМСА, ПНТУ, рейтинг

За темою:

  • Десятикласників із Полтавщини запрошують взяти участь у проекті "Обрії майбутнього"
  • У Полтаві шукають педагогів-логопедів
  • Здати пробне ЗНО на Полтавщині знайшлося майже 12 тисяч охочих
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.