ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 19.11

P


Найкрасивіші міста Європи

Великі міста Європи є основними туристичними напрямками.

Париж, Рим, Барселона... Великі міста Європи є основними туристичними напрямками, і це цілком зрозуміло. Проте, в Європі повно чудових міст і містечок, потрапивши в які буде здаватися, що ви у казці - прекрасна архітектура, самобутня культура та відсутність натовпу.

Ось деякі з найкрасивіших міст та містечок Європи, від скромних рибальських містечок до середньовічних гігантів сили та влади на вершинах пагорбів.

Гітхорн, Нідерланди

Містечко прозвали голландською відповіддю Венеції, але Гітхорну не вистачає однієї важливої речі, яка є в італійському місті: надмірного туризму. Як і у Венеції, життя крутиться навколо води, тут – машин у центрі немає, тож пересуватися можна лише пішки чи по воді.

Здійсніть екскурсію на човні навколо солом’яних будинків на заповнених торфом островах. Голодні? Зупиніться в ресторані Hollands-Venetië, відзначеному зіркою Мішлена.

Гімарайнш, Португалія

Гімарайнш має вирішальне значення для історії Португалії - він був названий першою столицею країни в 12 столітті, а його середньовічне ядро залишилося майже неушкодженим, повним монастирів, величних старовинних палаців і розваленого замку, що стоїть на вершині крутого схилу.

Як і всюди в Португалії, місцеві пекарні готують звичайну паштель де ната, але тут варто спробувати і місцеву фірмову страву: torta di Guimarães — булочка з гарбузом і меленим мигдалем.

Роскоф, Франція

Портові міста можуть бути брудними. Але не чудовий маленький Роскоф у французькому регіоні Бретань, який розбагатів на морській торгівлі, включаючи експорт своєї знаменитої рожевої цибулі до Великобританії.

Сьогодні це центр таласотерапії, який використовує морську воду для лікування захворювань, а також прекрасне бретонське місто. Крихітні рибальські човни гойдаються в маленькій гавані. А з більшої відправляються пороми до Плімута у Великобританії, і далі.

Прага, Чехія

Прага, яку нещодавно визнали найкрасивішим містом світу, не є новим туристичним напрямком, але про нього не можна не згадати, адже воно також посіло сьоме місце в рейтингу з 37 найкращих містах світу і є популярним місцем для любителів архітектури, історії та навіть любителів покеру, адже одна з найбільших покерних подій - EPT -  запланована на перші тижні грудня 2022 року. Прага – чудове місто для тих, хто хоче чудово провести час і відпочити, оскільки вона також посіла друге місце в індексі Time Out для розслабленого відпочинку. Прекрасні архітектурні пам'ятки міста, такі як Танцюючий дім, Порохова вежа, церква Святого Миколая та інші пам'ятники, як-от Карлів міст і астрономічний годинник, призвели до того, що Прага була по праву названою найкрасивішим містом світу.

Ангіарі, Італія

Розташований на схилі пагорба поблизу кордону Тоскани та Умбрії, Ангіарі викликає насолоду - крихітне місто, обнесене стінами, ніби обвивається навколо себе, чіпляючись за ландшафт.

Сплетіння провулків і вулиць заповнене грандіозними палаці, які були побудовані таємничими найманцями, які жили тут у період Відродження.

Дізнайтеся більше про них у Museo della Battaglia di Anghiari, який розповідає про історію визначної середньовічної битви, що відбулася на рівнині за містом.

Нафпліон, Греція

Розкішний Нафпліон розташований на узбережжі Егейського моря на Пелопоннесі. Тут ви знайдете побудований венеціанцями замок, що виходить до води (насправді, тут можна відвідати три замки) і гарне Старе місто, що розкинулося за старими стінами.

Це була перша столиця сучасної Греції, тому тут є чим зайнятися. Є лідо, якщо ви хочете безпечно скупатися в морі, а якщо вам більше подобається історія, археологічний музей містить предмети, що датуються мікенською епохою.

Піран, Словенія

Словенія має лише невелику частину берегової лінії, розташовану на вершині клиноподібного півострова Істрія, що знаходиться в Адріатичному морі.

Хоч це і невеликий відрізок узбережжя, затиснутий між Італією та Хорватією, він є домом для кількох красивих міст, включаючи Піран. Побудоване венеціанцями, які завоювали його в 1283 році, це місто ніби прекрасна міні Венеція з міцною дзвіницею, пінистою архітектурою та рибальськими човнами, пришвартованими в крихітній гавані.

Тарнів, Польща

Перш за все – це досить велике місто. Але прогуляйтеся по Старому місту, і ви побачите, що в ньому все ще панує відчуття невеликого містечка з гарними середньовічними будівлями, які дають відчуття того, яким був Краків (що знаходиться зовсім близько) до прибуття масового туризму. 

Староміська площа – це чудове поєднання архітектурних стилів, тут є прекрасна готична церква та багато єврейської спадщини. Польща є однією з найвідвідуваніших країн серед українців, проте мало хто знає про Тарнів та його красу.

Регенкос, Іспанія

Що стосується наповненого туристами узбережжя Іспанії, то Коста-Брава в Каталонії є відносно тихим місцем, але вона ніщо в порівнянні зі спокійним та розміреним Регенкосом, розташованим лише за 10 хвилин їзди. Трохи на південь від «трикутника Далі», району, де жив і працював художник-сюрреаліст - гірський район тихих середньовічних сіл.

Регенкос, трохи більший, має залишки середньовічних стін, гарну церкву та традиційні кам’яні будинки, що височіють в центрі.

туризм, подорожі

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.