ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:40 21.12


Нам - один рік!

21 грудня 2015 року стартував проект "Полтава 365" - незалежне інтернет-видання про полтавців і для полтавців. Сьогодні нашому виданню виповнюється рік. Саме час зробити висновки - і рухатися далі.

Отже, нашому медіа-проекту виповнився рік. Особисто хочу в цей день сказати слова вдячності всім нашим читачам і всім нашим авторам, із якими нам пощастило співпрацювати у перший рік життя нового ресурсу. Нам пощастило з журналістами. Євген Бриж, Ольга Дудка, Влада Алмазна, Ольга Стенько, Станіслав Цись, Ігор Ізотов, Віталій Скобельський, Ігор Черчатий, Дмитро Мілько, Богдан Проскуров, Олена Кузіна, Анна Довгошей, Світлана Варвянська та інші відомі автори робили і продовжують робити наш сайт цікавим та інформативним.
Наші новини за рік подивилися 160 055 користувачів. У число переглядів включені відвідування сторінки з достатньою, на думку "Google Analytics", тривалістю перегляду сторінки. Проте, сюди не включені повторні сеанси та оновлення сторінок.
За рік нашими читачами переглянуто майже півмільйона сторінок видання, а якщо бути точним - 498 729. Варто відзначити, що з них 49 відсотків - із мобільних пристроїв. Це для Полтави доволі значний показник, і йде тенденція до постійного зростання мобільних користувачів, що не не може нас не тішити. Адже наша мета - рухатися у ногу з часом, а іноді - навіть випереджати його.
Нашу топ-новину про судове засідання Олександр Струков проти патрульних поліцейських переглянули понад 85 тисяч читачів. Не всі загальноукраїнські видання можуть похвалитися такими показниками.
Проте, ми лише на початку свого шляху. Головне наше надбання - це репутація, довіра читача, адже всі знають, що ми не беремо конверти від влади, а для наших журналістів немає більшого авторитету, ніж факти.

Звісно, нам є над чим працювати і ми чудово знаємо про власні недоліки. Тож, будемо робити свою маленьку важливу справу ще краще. У нас просто немає іншого вибору.

Станіслав МАЙЗУС, редактор

 


За темою:

  • Полтавцям презентували книгу до роковин Голодомору
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.