ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 05.09


Напівмарафон у Полтаві зібрав понад чотири тисячі учасників

Сьогодні, 5 вересня, у Полтаві відбувається напівмарафон від «Нової пошти», який поклав початок біговим івентам осені по всій Україні. Сьогоднішній забіг став сьомим полтавським стартом з 59 усіх стартів NewRun.

Участь у ньому взяли понад 4 тисячі бігунів з різних куточків України та навіть з-за кордону: Білорусі, Молдови та Македонії.

Перший забіг був на 21 кілометр і стартував він о 8.00, проте ще задовго до цього марафонське містечко біля облдержадміністрації почало наповнюватись учасниками та їх групами підтримки, повідомляє Коло.

Вже о 8.25 стартував забіг на 10 кілометрів. Серед учасників  дистанції і вперше Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради. 

А от його колега, депутатка Полтавської міської ради Катерина Бабіч зізнається, що практично не тренувалася через брак часу. Проте сподівається, що фінішує вдало. Серед учасників дитячого забігу буде її син, так от він готувався інтенсивно і не міг дочекатися дня змагань.

Вже за 20 хвилин після старту забігу на 10 км на фініші з'являються перші фінішери. Вони закінчують дистанцію практично одночасно, проте долю першого місця вирішує трекер.

Першим на 10 кілометрах став Микола Давиденко з Ніжина, який, за його словами встановив свій власний рекорд. У Полтаві він бігає не вперше, та говорить, що в нашому місті дистанція одна з найлегших. У 2018 році на цій дистанції він був п'ятим.

Буквально на 2 долі секунди відстав від нього Юрій Кузінський з Бердичева. Йому всього 20 років і він займається бігом професійно. Йому теж сподобалося бігати в Полтаві, зокрема приємно вразила архітектура історичної частини міста, щоправда під час бігу в нього не було достатньо часу все роздивитися.

За годину, після 9.00, на горизонті є перші абсолютні призери напівмарафону.

 

Результати забігів

Жінки 21 кілометр

1. Тетяна Вілісова

2. Юлія Тарасова

3. Вероніка Калашникова

4. Олена Пітлімова

5. Олена Сімонок

Чоловіки 21 кілометр

1. Віталій Шафар

2. Дмитро Поживілов

3. Сергій Година

4. Леонід Буян

5. Володимир Белим

Жінки 10 кілометрів

1. Олена Коваль

2. Марія Рачко

3. Дарина Омарова

Чоловіки 10 кілометрів

1. Микола Давиденко
2. Юрій Кузінський
3. Андрій Ігнатенко

Об 10.30 перша церемонія нагородження. Кубки та подарунки отримують переможці забігів на 10 км, 21 км та командних забігів. Після старт на 5 кілометрів та дитячі забіги. Завершиться бігове свято о 14.00.

Не обійшлося й без інцидентів, як повідомили організатори, місцеві мешканці неоднозначно реагували на подію та групи підтримки, які підтримували учасників на всій дистанції. Зокрема, до барабанщиків викликали поліцію.

напівмарафон

За темою:

  • "Нова пошта" запрошує на "Марафон для всіх"
  • У Полтаві тимчасово перекрили рух
  • У вересні відбудеться "Полтавська ніч-2021"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.