ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

07:45 08.11


Нардеп Кулініч більше не отримує компенсацію за оренду готелю

У минулому році народний депутат від Полтавщини Олег Кулініч отримував компенсацію за оренду готелю. Це було до набуття ним права власності на вказані в його декларації квартири, потім, як нам стало відомо, він від цієї допомоги відмовився.

Після того, як ми оприлюднили електронну декларацію нардепа Олега Кулініча, до нас звернулися представники його прес-служби з проханням розтлумачити деякі нюанси е-декларування.
Так, виявляється, що наразі Олег Іванович уже не отримує компенсацію за оренду готелю. Дійсно, в минулому році, за який подана електронна декларація, депутат отримував цю компенсацію. Але це було до набуття ним права власності на вказані в його декларації квартири, потім він від цієї допомоги відмовився.
Крім того, вказані квартири - це квартири, куплені на первинному ринку, без ремонту і непридатні для житла, повідомляє прес-служба Олега Кулініча. Сам факт отримання компенсації за оренду готелю не викликає здивування, бо до купівлі цих квартир на первинному ринку Олег Іванович власної нерухомості в Києві не мав.

декларація, статки, Олег Кулініч, нерухомість

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.