ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 19.02


Нардеп Юрчишин розповість полтавцям про стан реформ 

У Полтаві відбудеться відкрита зустріч молоді з нардепом Ярославом Юрчишиним - говоритимуть про стан реформ в Україні.

 

22 лютого о 16:00 в осередку ГО "Українська академія лідерства" (пров. Рибальський, 16) відбудеться зустріч із Ярославом Юрчишином - громадським діячем та народним депутатом на тему "Позитивні зміни та дієві реформи в країні"

"Реформи провалися, нічого не міняється", - все частіше чути в Україні. "Україна з 2014 року почала втілювати амбітну програм реформ і вже є перші результати", - повторюють наші міжнародні партнери. Спробуємо розібратися де правда, а де вигадки. Чому не кожна зміна це реформа. Чому обіцяного роками чекають. Та й загалом - яких нам ще реформ не вистачає?”, – зазначається на сторінці події у соцмережі.

Ярослав Юрчишин – громадський діяч, експерт у галузі адвокації та боротьби з корупцією, експерт Реанімаційного пакету реформ, національний лектор Української академії лідерства, дійсний народний депутат України. Протягом 2016-2018 років – був виконавчим директором Тренсперенсі Інтернешнл Україна, а в 2018-2019 роках – Головою правління організації.

Організатором івенту є полтавський осередок ГО “Українська академія лідерства” – це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 20 років. Навчання триває шість днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії.Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості. В основі навчання – три елементи розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний. 

На Полтавщині УАЛ працює чотири роки, зараз у місцевому осередку проходять формаційну програму 38 молодих людей із 19 регіонів України.

реформи, влада, нардеп, УАЛ, івент

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.