ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:15 20.01


Нардеп Нальотов у Полтаві говоритиме про інвестиції та бізнес-клімат

У вівторок, 21 січня, об 11:00, в ОКІА "Новини Полтавщини" відбудеться пресконференція з нагоди відкриття Центру захисту бізнесу й інвестицій у Полтаві. 

Учасники пресконференції: 
 — Дмитро Нальотов – народний депутат України 9-го скликання;
 — Олександр Лемешко – директор Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук.

Центр захисту бізнесу й інвестицій створюється задля зменшення ризиків, із якими зіштовхується бізнес, і збільшення інвестиційного потенціалу у Полтаві, повідомили організатори. Під час конференції спікери розкажуть про передумови відкриття Центру, і якою буде його подальша діяльність. 

Темами для обговорення будуть важливі питання юридичної безпеки бізнесу та створення умов у Полтаві для залучення інвесторів.

Говоритимуть про нестабільність змін у законодавстві, що стосуються підприємців, недобросовісну конкуренцію, рівень розвитку інфраструктури, інвестиційний клімат міста тощо. А також про державне регулювання бізнесу та інвестиційних процесів і про співпрацю з інвесторами, що сприятиме залученню капіталу. 
 

бізнес, інвестиції, влада, депутат, пресконференція

За темою:

  • Полтавок запрошують на воркшоп
  • АРМА знову оголосило конкурс на управителя 25% акцій КВБЗ
  • На Полтавському ГЗК змінився склад наглядової ради
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.