ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:00 26.12


Нардепи Река, Бублик та Іщейкін потрапили під санкції Росії

До розширеного санкційного списку Росії проти України потрапили ще п'ять нардепів від Полтавщини, а також Андрій Веревський і Тарас Кутовий.

25 грудня прем’єр-міністр Росії Дмитро Медвєдєв підписав поставу про внесення змін до постанови, яка ввела у дію санкції щодо деяких громадян та підприємств України. У розширеному списку 75 компаній і 567 політиків, бізнесменів тощо. Відповідний документ оприлюднив російський уряд на своєму офіційному сайті.

Постанова має назву "Про внесення змін до постанови Уряду Російської Федерації від 1 листопада 2018 року № 1300". Нагадаємо, до списку санкцій, введених 1 листопада, увійшли 322 фізичні особи та 68 компаній. Спеціальні економічні заходи передбачають блокування (заморожування) безготівкових грошових коштів, бездокументарних цінних паперів і майна на території Росії, а також заборону на перерахування коштів (виведення капіталу) за межі Росії.

Нині у переліку осіб, щодо яких застосовані санкції перебувають нардепи: Костянтин Жеваго, Сергій Каплін, Ігор Мосійчук, а також додані вчора Юрій Бублик, Костянтин Іщейкін, Олег Кулініч, Андрій Река та Юрій Шаповалов.

Серед інших відомих полтавців у списку — екс-міністр аграрної політики Тарас Кутовий та бізнесмен, засновник компанії "Kernel" Андрій Веревський.

До санкційного списку потрапили і відомі компанії з полтавським "корінням": ПАТ "АвтоКрАЗ" (Кременчук); ТОВ "Зовнішньоторговельна фірма КРАЗ" (Кременчук); "Ferrexpo plc" та "Kernel Holding S.A".

санкції, Росія, політика, бізнес, економіка, нардеп

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.