ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:29 06.09

P


NASA, блокчейн і транспорт для Smart City: оголошена програма лекторію на "Interpipe TechFest 2018"

Оголошено програму Open Air-лекторію на третьому фестивалі науки, техніки і сучасних технологій "Interpipe TechFest 2018" у Дніпрі.

 

Чим живе найвідоміший космічний центр у світі? Чи зміниться разом з технологіями і геном людини? Як теорія ігор впливає на наше життя? Про це та багато іншого розкажуть вчені та експерти 15-16 вересня в парку розваг "Лавина" в Дніпрі.

Відкриється лекторій обговоренням, як технології змінюють людину і навколишній світ. Про розвиток ринку криптовалюти і майбутнє технології блокчейна розповість Семен Каплоушенко – операційний директор українського Bitcoin-агентства Kuna. Чи посядуть симулятори віртуальної реальності міцне місце в житті людей і як можна буде передати не тільки картинку, але і відчуття, розповість Володимир Краковецький – CEO & Co-founder в "Worlax.Graphics" і "Woroom.network", і founder в "Smart Techno".

Чи можна буде цілеспрямовано редагувати геном людини і лікувати спадкові захворювання? Про це піде мова у виступі наукового журналіста і радіоведучого Дмитра Симонова.

У блоці "Urban Life" розкажуть про плани розвитку індустріального парку Innovation Forpost. Заступник мера Дніпра Яніка Мерило представить останні зміни в сервісах "розумного міста". Досвідом у моделюванні комфортних транспортних систем для сучасних мегаполісів поділиться Дмитро Беспалов – голова A + S Ukraine. Чи стануть реальністю розмови про Hyperloop в Дніпрі? Про це можна буде дізнатися у представника Міністерства інфраструктури України Фаріда Сафарова.

Наприкінці першого дня фестивалю можна буде по-новому відкрити для себе комікси Marvel. Крім грандіозної Lego-будівництва персонажів улюблених коміксів удень, увечері гості послухають лекцію про вплив Marvel на сучасну культуру від київського культуролога і дослідника комікс-культури Ольги Ковальчук.

У неділю, 16 вересня, лекторій стартує з космічної тематики. А саме – з розповіді про роботу космічного центру ім. Л. Джонсона від Майкла Хесса – заступника директора центру. У NASA цей центр займається розробкою пілотованих космічних кораблів, підготовкою до місій астронавтів і управлінням космічними польотами (фраза «Х'юстон, у нас проблеми» відноситься саме до цього підрозділу NASA).

Космічний блок продовжить коротка лекція про темну матерію від Олексія Парновського – старшого наукового співробітника Інституту космічних досліджень НАН України. Space Cossacks, учасники Хакатона Європейського космічного агентства, розкажуть про розробку гібридного літаючого пристрою і свій досвід участі в Хакатоні ESA.

Тема космосу залишиться лейтмотивом і під час презентацій книги "Місія – космос". Автобіографію першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка представить редактор книги Галина Руденко.

Також у неділю можна буде дізнатися про роботу українських вчених. Про участь українців в проектах Євратому (Європейського співтовариства з атомної енергії) розповість представник Харківського фізико-технічного інституту Сергій Пугач.

На завершення лекторію відбудеться Science Battle між молодими українськими вченими-фізиками, які розкажуть про матеріали для ракет, нові сенсори і поділі атомних ядер. Переможе в баттлі той, хто найбільш зрозуміло і захоплююче представить аудиторії суть свого дослідження.

Ознайомитися з детальною програмою лекторію і замовити квитки на фестиваль можна за посиланням — http://techfest.interpipe.biz/.

фестиваль, космос, технології, Дніпро, анонс

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.