ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:50 12.02


Наш земляк Руслан Кузнєцов залишився без "Євробачення"

Композитор і виконавець із Кременчука KUZNETSOV не пройшов до фіналу украінского відбору міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2017".

Завершився другий півфінал національного відбору претендентів на участь у міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2017". За право показати себе у фіналі вчора в Києві змагалися: фаворит інтернет-голосування кремнчужанін KUZNETSOV, indie-група LETAY, співачки ILLARIA і Міла Нітіч, ​​епатажні готи Aghiazma і рокери Detach,, заводний ROZHDEN і колоритне фолк-тріо Panivalkova.

Новими фіналістами нацвідбору, згідно з голосуванням телеглядачів і оцінками суддів, стали виконавець ROZHDEN і співачка ILLARIA. Хоча на думку телеглядачів, наш земляк був гідний того, щоби пройти далі.
Ведучий СТБ Сергій Притула озвучив оцінки телеглядачів, які є пріоритетними:
LETAY - 1 бал
Aghiazma - 2 бали
Міла Нітіч - 3 бали
Panivalkova - 4 бали
ROZHDEN - 5 балів
Detach - 6 балів
KUZNETSOV - 7 балів
ILLARIA - 8 балів

З урахуванням голосів журі та телеглядачів, переможцями другого півфіналу стали виконавець ROZHDEN і співачка ILLARIA.
У другому півфіналі національного відбору на "Євробачення-2017" KUZNETSOV виступив з піснею "Deep shivers".


 - В принципі, пісня модна, добре збита. Видно, що людина технологічна, сучасно мисляча. Але щоб виходити на таку сцену, потрібно вміти хоча б так-сяк співати і це вада, яку я зазначив, - підкреслив член журі Костянтин Меладзе.
 - Дуже круте аранжування. Цілісна пісня. Але мені хотілося би, щоб на "Євробачення" поїхав ваш бек-вокал, але не ви. Бек-вокал був куди більш упевненим, він потрапляв у ноти, - зауважила Джамала Руслану Кузнєцову після його виступу.
 - А мені сподобалося. Я подивився вас в YouTube, мені сподобалася пісня "Молодий". Молодець, що прийшов, - заявив інший представник журі Андрій Данилко.

культура, мистецтво, музика, Євробачення, конкурс, пісня, Руслан Кузнєцов

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.