ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 24.02


Наступне судове засідання по "газетній арці" призначили на 13 березня

В Октябрському райсуді Полтави триває розгляд справи щодо різанини біля арки колишнього "газетного ряду". Наступне судове засідання призначили на середину березня.

Нагадаємо, Анатолія Прядка та Євгена Усенка – працівників охоронної фірми "Скорпіон-2016" – обвинувачують у завданні тілесних ушкоджень Олександру Кобі та Дмитрові Юденку. На чергове засідання прийшло чимало активістів, які почали суперечку з обвинувачуваними.

Коли до зали ввійшов суддя Анатолій Савченко, присутні заспокоїлися. Засідання розпочали з перегляду слідчого експерименту, який проводили на вулиці Соборності, 27. Постраждалі намагалися змоделювати ситуацію, за якої їм завдали поранень.

При перегляді уривка відео виникли технічні проблеми, тож ці матеріали продовжать розглядати пізніше.

Потім прокурор Руслан Пічугін запропонував переглянути речові докази: одяг потерпілого Коби та обвинуваченого Прядка, який був на них під час сутички. Однак Григорій Фелоненко – адвокат обвинувачених – виступив із запереченням, що речові докази ніхто нам не відкривав і не надавав. Суддя підтримав зауваження, тож і це залишать для наступних засідань, повідомляє Poltavske.TV.

Натомість Григорій Фелоненко надав інші докази – висновок експертизи відеозапису від Харківського інституту судових експертиз про те, що якість задовільна для перегляду навколишньої обстановки, однак незадовільна для визначення певних дрібних деталей.

Максим Дашко, адвокат Прядка, вдався до послуг поліграфіста та опитав обвинуваченого про події поблизу арки. Однак прокурор засумнівався у фаховості поліграфіста, зокрема, свідоцтво про підвищення кваліфікації видано Російською Федерацією".

Усі ці докази візьмуть до уваги для розгляду справи. Наступне судове засідання по справі призначили на 13 березня

арка, скандал, різанина, суд, тітушки

За темою:

  • Обвинуваченим у справі "кривавої арки" продовжили домашній арешт
  • Топ-5 за тиждень :