ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 06.03


Наступне засідання щодо справи Кернеса пройде 12 березня

У Полтаві наступне засідання у справі мера Харкова Геннадія Кернеса пройде 12 березня об 11:00. Таке рішення ухвалив суддя Київського райсуду Полтави Андрій Антонов.

Нагадаємо, 5 березня на судовому засіданні продовжили розгляд матеріалів восьмого тому матеріалів кримінальної справи, зібраних на стадії досудового розслідування.
На засідання були присутні представники ОБСЄ.

 Коли прокурор Олександр Ганілов  оголосив зміст матеріалів, адвокати мера заявили, що частина документів з 8-го тому є неприпустимими і не можуть бути доказами в суді

На оприлюднену інформацію прокурорами про дзвінки мера, адвокат Лілія Ізовітова звернула увагу судді, що інформацію слідчий отримав з порушенням законодавства, про що свідчать дати в протоколах огляду.

У зв'язку з цим дані документи вважаються неприпустимими доказами.  Ізовітова додала, що деякі контакти і адреси з'єднання оператора, які надала сторона звинувачення, взагалі не існують, що свідчить про фальсифікації доказів.

Ганілов відповів, що інформацію про дзвінки надали в компанії оператора мобільної мережі, тому сфальсифікованою вона бути не може.

 Адвокат Лілія Ізовітова звернулася до суду, що в томах 7 і 8 є документи (протоколи огляду), які порушують права людини і вони не можуть бути доказами у справі. Свої клопотання подала в письмовому вигляді.

Нагадаємо, обвинувачені не визнають провину і вважають справу сфабрикованою. Їм загрожує до 15 років в'язниці. Геннадія Кернеса та двох його охоронців звинувачують у викраденні людей, знущанні та загрозі вбивства.
суд, Геннадій Кернес

За темою:

  • Наступне засідання по Кернесу призначили на 5 березня
  • У Полтаві знову перенесли суд у справі Кернеса
  • Кернес і охоронець не з'явилися на суд до Полтави
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.