ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:32 25.12


Наступний рік у Кременчуці оголосили роком Індонезії

У Кременчуці 2017-й рік оголосили роком Республіки Індонезія. У рамках спільного проекту відбудеться міжнародна асамблея, видання книги та конкурс рефератів.

Як повідомляє прес-служба Кременчуцької міської ради, мер Віталій Малецький разом із тимчасово повіреним у справах Республіки Індонезія в Україні Юсраном Хадромі підписали Меморандум про співпрацю - "Рік Республіки Індонезія в Кременчуці", присвячений 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Республікою Індонезія.
У рамках проекту відбудеться організація Асамблеї юних дипломатів, видання книги, присвяченої Гонгу Миру в Кременчуці і співпраці наддніпрянського міста з посольством Республіки Індонезія в Україні, а також підготовка та проведення конкурсу рефератів із історії та культури Індонезії.
Гонг Миру пам'ятний знак, індонезійський символ миру, встановлений у парку Миру у Кременчуці 21 вересня 2010 року. Гонг Миру — це міжнародний пацифістський проект, створений у 2003 році урядом Індонезії та підтриманий Міжнародною співдружністю, як реакція на теракт 2002 року — на острові Балі, у якому загинуло 202 людини з 21-ї країни світу. Гонг є 150-кілограмовою металевою тарілкою зі сплаву металів на основі міді. Автором є скульптор Гестіні. На Гонгу Миру зображені такі символи: дві квітки — світова рівновага, краса та радість, на зовнішньому колі Гонгу зображені прапори усіх держав світу — це символ єдності та побратимства народів світу, на внутрішньому колі 10 символів основних релігій світу: Ісламу, Іудаїзму, Християнства, Буддизму, Конфуціанства, релігій Хінду, Тао, Сіх, Шінто та різновиду вчення Хінду, що походить із острова Балі. Посередині знаходиться глобус — символ людства. Гонг Миру знаходиться в середині архітектурного комплексу з підсвіткою, що був збудований міською владою за один мільйон гривень. Гонг Миру символізує мир, неприйняття ксенофобії і тоталітаризму. Звук Гонгу імітує стародавню індонезійську традицію ознаменування закінчення військових дій, інтерпретує відлуння вибуху, яке закінчує ритм і відголоски війни, і водночас подає знак кращого початку, глибокої надії та благородних ідеалів. За переказами, коли звучить Гонг Миру — духи миру прокидаються.

політика, співробітництво, Індонезія, Гонг Миру, Кременчук

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.