ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:19 12.09


Наступного року ЗНО стартує 22 травня

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) проводитиметься з 22 травня до 14 липня 2018 року. Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів, повідомили у Міносвіти.

Перелік навчальних предметів для ЗНО:
1. Українська мова і література
2. Історія України
3. Математика
4. Біологія
5. Географія
6. Фізика
7. Хімія
8. Англійська мова
9. Іспанська мова
10. Німецька мова
11. Французька мова.

Результати ЗНО з трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (ДПА) для випускників старшої школи ЗНЗ 2018 року:
1) українська мова і література (результат виконання завдань із української мови, у тому числі, написання твору);
2) математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття);
3) один із навчальних предметів, зазначених у пунктах 2-11 Переліку (за вибором випускника).

Для проведення ЗНО з іноземних мов використовуються завдання сертифікаційних робіт (предметні тести) двох рівнів складності —  рівня В1 та рівня В2.

Випускники старшої школи ЗНЗ 2018 року, які бажають зараховувати результат ЗНО з іноземної мови як оцінку за ДПА та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест В2.

Результати ЗНО з української мови і літератури  (українська мова)   зараховуються як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів)  професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.

Зміст тестів відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».

Регіональний центр оцінювання якості освіти звертає увагу всіх, хто планує у 2018 році реєструватися для участі у ЗНО, завчасно потурбуватися щодо отримання паспорта особами, яким на 1 вересня 2017 року виповнилося 16 років. Реєстрація на ЗНО для таких учнів буде проводитися виключно за наявності паспорта.

освіта, ЗНО, випускники

За темою:

  • Сільські голови Полтавського району вказали на факти завищених цін на харчування дітей
  • Кременчужанин під час ЗНО отримав по 200 балів із математики та хімії
  • У ПНТУ відкрили програму "подвійного диплому" з британським університетом
  • Топ-5 за тиждень :