ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:10 25.01


Наталію Саєнко захищатиме ще й київський адвокат

Київський адвокат Богдан Глядик став новим захисником підозрюваної у справі щодо резонансної ДТП у центрі Полтави Наталії Саєнко. За його словами, він займається справою три дні.

 

Глядик працюватиме разом із іншим адвокатом Саєнко – Олегом Губою.

Новий захисник розповів, що намагатиметься на власній сторінці у соцмережі викладати факти стосовно справи та аналізуватиме інформацію, яка вже є в загальному доступі й ту, що поступово з'являтиметься.

 — Проаналізувавши ситуацію в медіапросторі навколо справи по ДТП за участю Артема Левченка та Наталії Саєнко, у мене складається враження, що вона висвітлюється однобоко. Я впевнений, що усі ЗМІ свято дотримуються правил журналістської етики і така ситуація склалася лише через те, що фактично не було зрозуміло від кого отримувати інформацію зі сторони Наталії Саєнко. Протягом двох місяців не було оголошено ні офіційної позиції підозрюваної, ні достовірних фактів та результатів експертиз. Були присутні лише шквал емоцій та цькування водійки громадськістю, — вважає Глядик, юрист, який спеціалізується на справах із ДТП.

резонанс, суд, адвокат, ДТП, Наталія Саєнко, Богдан Глядик

За темою:

  • У Полтаві знайшли застреленим відомого адвоката
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.