ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 03.05


Науковці Полтави зустрілися з представниками нафтогазовидобувних компаній

Полтавщина забезпечує Україну вуглеводнями власного виробництва. Про це на наукового-технічній конференції у Полтаві говорив директор з видобутку і переробки вуглеводнів ДТЕК Нафтогаз Олексій Раптанов.

 Зібрання приурочили Міжнародному Дню праці, у стінах Полтавського Національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Основне питання обговорення – «Інноваційні рішення як пріоритетний напрямок розвитку охорони праці».

Конференція дозволить інновації, котрі розроблені у всіх країнах світу, залучити до нас, щоб покращити якість продукції, яку ми добуваємо, та забезпечити комфортні умови тим мешканцям, де ми добуваємо газ.

У Полтавському техуніверситеті є спеціальний факультет, котрий займається питанням не тільки добичі об'єктів теплогазопостачання, а також і охороною навколишнього середовища: виш співпрацює з компанією ДТЕК Нафтогаз. Остання допомагає університету в розвитку матеріально-технічної бази, надає студентам місце для практики, а кращих – працевлаштовує.

В перспективі є продовження такої співпраці, проведення і розширення інших наукових спільних заходів, повідомляє ТК «Місто».

ДТЕК Нафтогаз, ПолтНТУ

За темою:

  • Державні виконавці стягнули з підприємства "Полтаванафтогазбуд" ще майже 900 тисяч боргів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.