ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:25 23.05


Навчальна зброя, джгути та каша: школярам проводять військово-патріотичні квести. ФОТО

Силами бібліотекарів та тренерів атовського центру для полтавських школярів проводять військово-патріотичні квести, на яких діти знайомляться з озброєнням армії України, дізнаються про основи тактичної медицини та змагаються в спритності.

Військово-патріотичний квест "Хай живе козацька слава, розквітає наша держава" для учнів ЗОШ №2 спільно організували та провели співробітники Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного та кваліфіковані інструктори – члени ветеранських атовських організацій: Центру соціальної адаптації ветеранів та інвалідів АТО, ГО "Єдність і братерство" та ГО "Громадська безпека".

Школярі долали символічну смугу перешкод, кидали в ціль учбові гранати, інструктори  познайомили дітей зі зразками зброї та обладунками української армії. Учасники квесту також стріляли  з імітації бойової зброї – страйкбольних пістолетів та автоматів по мішенях, отримали початкові знання з тактичної медицини. Хлопці та дівчата віджималися й присідали на "фізкультурній" локації, а під орудою бібліотечних працівників їм довелося проявити кмітливість та вміння працювати в команді, адже довелося шукати окремі слова в книжках, щоб скласти вислів Тараса Шевченка, а також читати контурні карти та розповідати про історію рідного краю. Коли всі команди успішно завершили роботу на локаціях, на дітей чекала польова каша.

Це не перший подібний захід військово-патріотичного спрямування, який проводиться таким організаторським складом. Наприклад, минулого року була проведена серія зустрічей "Ключі від військових професій", на яких діти знайомилися з професією фахівців військового профілю – лікаря, психолога, сапера та десантника. До слова, наступного разу "Ключі від військових професій" планують провести 1 червня в Сонячному парку для всіх охочих.

патріоти, виховання, квест, діти

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.