ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 06.03


Навесні до армії відправлять 575 полтавських новобранців

Призовна комісія цієї весни з Полтавщини до армії має план відправити 575 призовників. На нараді обговорили, як багато юнаків у районах ще ухиляються від служби.

Зокрема, юнаки виявляються хворими під час проходження медичної комісії, чимало мають відстрочку від служби з різних причин, тощо.

Двісті осіб з Полтавщини пішли служити за контрактом протягом двох місяців 2018-го року, повідомив тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара обласного військкомату Едуард Бородай.

Торік охочих служити за контрактом було тисяча сто вісімдесят. Майже 55% із них – учасники АТО. Десята частина – призовники, решта – військовозобов’язані.

 Кожному району області спустили окремі рознарядки планового набору. Приміром, Великобагачанський район має відправити до армії 18 юнаків, Гадяцький – 24, Глобинський – 27, Чорнухинський – 15. А найбільше призовників відправлять із Полтави – 91, та Кременчука – 86.

Хронічно "пасуть задніх" у наборі Лубенський, Пирятинський райони, а також Лубни і Полтава.

До зони АТО призовників не відправлятимуть, запевнив присутніх заступник обласного військового комісару підполковник Едуард Бородай. Вони лише отримують певні військові навички, отримують завдання з охорони об’єктів, несуть службу в караулах та нарядах. Після звільнення вони переходять в мобілізаційний резерв області.

 

призов, весняний набір, армія

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.